4.10.2020 r. - XXVII. Niedziela zwykła.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

4.10.2020 – XXVII. NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych.

 2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych i odmawiania różańca w rodzinach. W Koniaczowie nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00. Msza św. środę i piątek o 16.30. W kościele parafialnym msza św. codziennie o godz. 18.00 a po niej nabożeństwo różańcowe.

 3. Wczoraj zmarł ks. dr Franciszek Rząsa, jutro o godz. 18.00 w Kolegiacie będzie odprawiona msza św., natomiast pogrzeb odbędzie się we wtorek, o godz. 14.00, w parafii Łowisko.

 4. Ze względu na mszę św. za śp. ks. Franciszka jutro msza św. w kościele parafialnym będzie o godz. 17.00 a po niej różaniec.

 5. W czwartek o 10.00, w świetlicy parafialnej, spotkanie seniorów.

 6. W najbliższą sobotę w Jarosławskiej Kolegiacie odbędzie się Pielgrzymka Róż Różańcowych. Zachęcam nasze Róże Różańcowe do udziału. Początek spotkania o 9.30 w Kolegiacie, msza św. o 11.30.

 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XX. Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Po mszy św. będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 8. Dziękuję za ofiary złożone potrzeby parafii:

- P. Anna i Adam Racibor 

- P. Puziewicz 

- ofiara anonimowa 

 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 2. Tygodnik Niedziela jest wyłożony na stoliku.

 3. Intencje mszalne.

Intencje dla Róż Różańcowych

Ogólna: aby wierni świeccy, na mocy chrztu, w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.

Diecezjalna: aby modlitwa różańcowa przemieniała nasze rodziny.

Parafialna: za młodzież naszej parafii, aby umiała odnajdywać drogi prowadzące do Chrystusa.