5.04.2021 r. - Poniedziałek Wielkanocny

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5.04.2021 – Poniedziałek Wielkanocny

 

 1. Dziś drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. Nowenna do Miłosierdzi Bożego będzie dziś o 15.30.

 2. Obchodzimy tzw. biały tydzień - oktawę Wielkanocy. Z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 3. W tygodniu msze św. w kościele parafialnym o godz. 18.00 a w sobotę o 7.00. Nowenna do Miłosierdzia Bożego po mszach św.

 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa w obydwu kościołach.

 5. W środę zapraszam na mszę św. i spotkanie po mszy św. kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej.

 6. W naszej Archidiecezji każdego dnia w kolejnych parafiach odbywają się całodzienne adoracje Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań kapłańskich. W czwartek przypada kolej na naszą parafię. Dlatego o godz. 7.00 będzie msza św. w kościele parafialnym a po niej całodzienna adoracja.

 7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O 15.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Po mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. W tym dniu przynosimy również skarbonki wielkopostne i składamy przy bocznych ołtarzach.

 8. Zmarł ks. prał. Władysław Prucnal jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00 w Wiązownicy.
 9. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby parafii:

Pani Elżbieta Wołosz

Pani Alicja Żołyniak

Cztery ofiary anonimowe

 1. Intencje mszalne.
 2. Dziękuję dyżurowi świątecznemu w Koniaczowie za troskę o czystość kościoła. W tym tygodniu proszę o podjęcie dyżuru: Panią Joannę Bród i Panią Jolantę Pikor.