19.04.2021 r. - III. Niedziela Wielkanocna(Biblijna)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19.04.2021 r. – III. Niedziela Wielkanocna

 

 1. Dziś III. Niedziela Wielkanocna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Pamiętajmy o czytaniu i rozważaniu Pisma św.

 2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 18.00 a w sobotę o 7.00.

 3. Jutro zapraszam na mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej.

 4. We wtorek po mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.

 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa w obydwu kościołach.

 6. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 7. W piątek w naszej parafii odbędzie się wizytacja duszpasterska. Odwiedzi nas ks. bp Stanisław Jamrozek. W Koniaczowie o godz. 16.00 będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego a po niej procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych. W kościele parafialnym o godz. 18.00 Biskup odprawi mszę św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Po mszy św., ok. 19.15, spotkanie z grupami duszpasterskimi, na które zapraszam Radę Duszpasterską i Posłańców, Akcję Katolicką, Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, Róże Różańcowe, Chór, lektorów, ministrantów i schole.

 8. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i dla rodzin w środę i czwartek, pół godziny przed mszą św.

 9. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii:

Trzy ofiary anonimowe po 200 zł.
Państwo Aneta i Stanisław Kłak

Dzisiejsza taca jest na cele parafii zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów poszerzenia chodnika i ułożenie chodnika do studni. Koszt tych prac to 12 tyś. zł. (kostka i krawężniki, piasek, beton, ziemia, zieleń, oświetlenie). Dziękuję Panu Stanisławowi Kłak za ułożenie kostki, Panu Andrzejowi Sowie za nasadzenia, Panu Lucjanowi Ludwikowskiemu za rozplantowanie ziemi, Panu Witoldowi Kraus za rabaty na zakup kostki.

 1. Nowy numer tygodnika Niedziela jest wyłożony na stoliku.

 2. Intencje mszalne.

 3. Dziękuję Pani Bożenie Grąz i Pani Zofii Zając-Gardeła za troskę o czystość kościoła w Koniaczowie. W tym tygodniu o podjęcie dyżuru proszę: Pani Ewę Krak i Panią Katarzynę Jabłońską.