13.06.2021 r. - XI. Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13.06.2021 r. – XI. NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Dziś XI. Niedziela Zwykła. O 15.30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym.

 2. W tygodniu msze św. w kościele parafialnym o godz. 18.00, w sobotę o 7.00. Litania do Serca Pana Jezusa po mszach św.

 3. Jutro po mszy wieczornej spotkanie dla dzieci, które przygotowują się pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.

 4. We wtorek po mszy św. próba chóru.

 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa w obydwu kościołach.

 6. W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość ku czci Patrona naszej parafii św. Brata Alberta. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 8.00 i główna msza św. o godz. 18.00. W tym dniu istnieje możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Msze św. o godz. 18.00 odprawi ks. Piotr Krzych – Archidiecezjalny Duszpasterz Harcerzy. Pamiętajmy o udziale we mszy św. w dzień odpustu.

 7. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii:

- Państwo Ozimek. Bóg zapłać.

 1. Dzisiaj po mszach św. w naszej Archidiecezji jest zbiórka do puszek na budowę Sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie. O naszą pomoc poprosił ks. bp Jan Ozga.

 2. Na stoliku jest nowy numer tygodnika Niedziela. Zachęcam do lektury.

 3. W przyszłą niedzielę ofiara mszalna będzie przeznaczona na potrzeby parafii.

 4. Dziękujemy Pani Jolancie Kozioł i Krystynie Worek za troskę o kościół w Koniaczowie. W tym tygodniu o podjęcie dyżuru prosimy: Panią Urszulę Rogała i Panią Renatę Gierczak-Wojdyło.

 5. W najbliższym czasie kolej na troskę o czystość kościoła parafialnego przypada na mieszkańców rejonu Pana Stanisława Nykla. Proszę o zebranie ofiar lub deklaracji o sprzątaniu.
 6. Intencje mszalne
 7. Od przyszłej niedzieli kończy się dyspensa od udziału w mszy św.