21.06.2021 r. - XII. Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20.06.2021 r. – XII. NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Dziś XII. Niedziela Zwykła. Podczas mszy św. o 11.30 będzie śpiewał zespół Creator z Przeworska pod kierunkiem Pana Tomasza Piątka. O 15.30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

 2. W tygodniu msze św. w kościele parafialnym o godz. 18.00, w sobotę o 7.00. Litania do Serca Pana Jezusa po mszach św.

 3. Jutro po mszy wieczornej spotkanie dla członków Akcji Katolickiej.

 4. We wtorek i czwartek po mszy św. próba dla dzieci pierwszokomunijnych a w piątek o 17.00 spowiedź dla dzieci i rodzin.

 5. W środę nowenna do Matki Bożej i św. Józefa w obydwu kościołach. Będziemy się modlić za ojców podczas nowenny.

 6. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 7. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o 11.30 dzieci z klas trzecich naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Dzieci i ich rodziny polecam waszej modlitwie.

 8. Proszę, aby w mszy św. o 11.30 uczestniczyły tylko dzieci pierwszokomunijne, rodziny i zaproszeni goście. W kościele parafialnym będzie dodatkowa msza św. o godz. 10.00.

 9. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii:

- ofiara anonimowa – 200 zł.

 1. Dzisiejsza ofiara mszalna jest na cele parafialne. Będzie przeznaczona na zapłatę wymienionych trzech okien na plebani. Bóg zapłać za ofiary.

 2. W imieniu ks. bpa Jana Ozgi dziękuję za ofiary złożone do puszek w minioną niedzielę na pomoc w budowie Sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie. Zebrana kwota to 1382 zł. Bóg zapłać.

 3. Na stoliku jest nowy numer tygodnika Niedziela. Zachęcam do lektury.

 4. Dziękuję Pani Urszuli Rogała i Pani Renacie Gierczak-Wojdyło za troskę o kościół w Koniaczowie. W tym tygodniu o podjęcie dyżuru proszę Panią Elżbietę Chmiel i Panią Agnieszkę Sawicką.

 5. Na cmentarzu w Szówsku znajduje się kamień, który można wysypać na ścieżkach przy grobach.

 6. Intencje mszalne