27.06.2021 r. - XIII. Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

27.06.2021 r. – XIII. NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Dziś XIII. Niedziela Zwykła. O 15.30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

 2. Dziś w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Pierwszej Komunii św. Siedemnaścioro dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczy w Eucharystii. Dzieci i rodziców zapraszam na obchody tzw. Białego Tygodnia.

 3. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Dzień modlitwy za Ojca Świętego i Kościół. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 8.00 i 18.00 a w Koniaczowie o 16.30. Składka w tym dniu jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 4. W środę zakończenie nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezus i nowenna do Matki Bożej i św. Józefa. Tylko w kościele parafialnym.

 5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

 6. W pierwszy piątek msza św. w kościele parafialnym o godz. 7.00 a po niej całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. O godz. 18.00 litania do Serca Pana Jezusa i po niej msza św. Spowiedź w kościele parafialnym rano przed mszą św. i po południu od 17.30. W Koniaczowie spowiedź od godz. 16.00 i o 16.30 msza św.

 7. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00 a po wieczornej mszy św. spotkanie dla Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i dla kandydatów.

 8. W pierwszą sobotę zapraszam na mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 18.00.

 9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

 10. Od przyszłej niedzieli przez cały okres wakacji nie będzie mszy św. o godz. 16.00.

 11. W dniach od 4 do 16 lipca po raz trzeci przeżywać będziemy Archidiecezjalną Sztafetę Różańcową, która towarzyszy Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Nasza parafia ma podjąć modlitwę różańcową 7 lipca o godz. 2.00. chętnych proszę o kontakt, by móc przekazać informacje do biura Radia Fara.

 12. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na wymianę okien na plebani. Zebrana kwota to 3230 zł. Dziękuję również za ofiary indywidualne:

- Państwo Ewa i Robert Potoczny 

- Państwo Aniela i Edward Poliśkiewicz. Bóg zapłać.

 1. Na stoliku jest nowy numer tygodnika Niedziela. Zachęcam do lektury.

 2. Dziękuję Pani Elżbiecie Chmiel za troskę o kościół w Koniaczowie. W tym tygodniu o podjęcie dyżuru proszę Panią Małgorzatę Iwańczuk i Panią Marię Gierczak.

 3. Intencje mszalne