3.04.2022 r. - V. Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3.04.2022 r. – V. Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziś piąta niedziela Wielkiego Postu i ostatni dzień rekolekcji parafialnych, które prowadzi dla nas ks. Piotr Krzych, Diecezjalny Duszpasterz Harcerzy. Ks. Piotrowi dziękuję za posługę słowa pośród nas.

 2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. Po mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.

 3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30 w kościele parafialnym a po nich msza.

 4. W tym tygodniu msze św. o godz. 18.00 a w sobotę o 8.30.

 5. W środę nowenna do Matki Bożej i św. Józefa w obydwu kościołach.

 6. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej w Koniaczowie o 16.30 a w kościele parafialnym o 17.30.

 7. W sobotę w naszej parafii będzie spowiedź przedświąteczna. W Koniaczowie księża będą spowiadać od 9.00 do 11.00. a w kościele parafialnym od 9.00 do 10.30 i od 11.00 do 12.30. Proszę wszystkich o skorzystanie ze spowiedzi w tym dniu. Rodziców proszę, by przypomnieli dzieciom i młodzieży.

 8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm podczas każdej mszy św. Jeżeli pogoda pozwoli poświęcenie palm o 11.30 będzie przed kościołem.

 9. . Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii

- ofiara anonimowa 

- Firma Big Mar 

 1. Na stoliku jest nowy numer tygodnika „Niedziela”. Zachęcam do lektury.

 2. Kolej na sprzątanie kościoła przypada na rejon Pana Daniela Sowy i Pana Krzysztofa Skowrońskiego. Proszę o zebranie ofiar lub deklaracji o sprzątaniu.

 3. Kolej na przygotowanie wielkanocnej dekoracji kościoła przypada na mieszkańców rejonu P. Marii Szydłowskiej tj. parafian z os. Milenijnego. W przyszłą niedzielę ogłoszę dzień, w którym będziemy dekorować kościół.

 4. Dziękuję Pani Marii Fil i Pani Sylwii Liszka za troskę o kościół w Koniaczowie. W tym tygodniu o podjęcie dyżuru prosimy Panią Alicję Drak i Panią Agnieszkę Drak. Dyżur świąteczny: Pani Dorota Drak, Pani Halina Drak, Pani Małgorzata Drak, Pani Ewa Potoczny.

 5. Spotkania duszpasterskie:

- Jutro o 10.00 spotkanie Grupy Seniorów a po wieczornej mszy św. spotkanie APDC

- w czwartek po wieczornej mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej

- próba scholii w świetlicy w sobotę o 11.00.

- w sobotę o 14.00 zbiórka dla ministrantów i lektorów

- próba chóru w poniedziałek i środę po mszy św.